Choď na obsah Choď na menu
 


kartove triky

 

Rastúce Hracie karty Trick

Úžasne presvedčivá trik, v ktorom diváci slobodne zvolenú kartu sa najprv zamieša do balíčka a potom predstieral, že rodí z polovice balíčka samo o sebe. Táto super kartu levitácia kúzlo nepoužíva žiadne triky a vyžaduje iba balíček hracích kariet.

Výkon: - paluba sa najprv zamieša (môže byť dokonca požičiaval paluba) a potom sa prestierali pred diváka, ktorý nemá právo zvoliť ľubovoľnú kartu, zapamätá si ho a potom odovzdať späť do ďalej zamiešajú do svorky. Balenie je potom koná priamo pred diváka, kde sa nimi zvolená karta vidieť sa pomaly stúpa von zo stredu paluby to vyzerá úžasne a opustí vaše publikum zmätený.

Pozrite sa na magickú video, hore na výkon a tajné pikle nutné získať čo najlepší efekt z tohto šikovného mágie hrá karty trik.

Vanish karty do vzduchu

To je naozaj užitočná eskamotérské, ktoré vám umožnia Zdá sa, že karta zmizla. Eskamotérské by mala posilniť svoje čaro routines.Vanish kartu v riedkom vzduchu, učiť sa tento vzrušujúci kartové trik tu.

 

 Účinok: hracia karta sa koná v rukách kúzelníka na zreteli publika. Náhle a nevysvetliteľné, karty zmizne do vzduchu a kúzelník je otvorená ruka môže byť videný byť úplne prázdny. Potom rovnako náhle, ako hracia karta bola zmizla, je to vytiahol zo vzduchu znova a je jasne preukázané, že v ruke kúzelníka.

Metóda: Táto karta sa zobrazí trik a kúzlo tajomstvo vysvetľuje vo videu uvedené na tejto stránke.Nezabudnite praktizovať tento trik, kým môžete vykonávať to kompetentne. To vyžaduje veľa praxi robiť karty zmizne, ale výsledok stojí za to a môže byť začlenená do mnohých rutín kartové trik.

 

Úžasná divoká karta Bend

To je vynikajúca kartové trik, kedy je divák vidieť, že náhodne vybrať hraciu kartu z balíčka. Kúzelník potom drží kartu pred diváka a je vidieť ohnúť späť a vpred na želanie. Táto jednoduchá karta trik je vizuálne ohromujúci a je dobrý ľad chránič.

Efekt:

Hracie karty je náhodne vybraný z balenia. Karta je potom vidieť ohnúť späť a vpred divoko ako mávnutím čarovného prútika.

Ako urobiť tento trik:

Niekoľko jednoduchých položky sú všetko, čo je nutné urobiť tento jednoduchý čarodejnícky trik. Kúzlo inštrukcie videa tu uvedené vám ukáže kúzelné ilúziu jej plnenia a potom odhalí tajomstvo tohto šikovného divoké čarovať senzáciu.

 

Tipy:

Tento trik funguje najlepšie, keď divák si myslí, že si náhodne vybrané karty. Prax jednoduchý silu, ako je riffle sily , takže môžete získať najväčší efekt z tohto triku .

Precvičte si uhly pri vykonávaní tak, aby zadnej strane karty nie je vidieť na diváka, keď sa skláňal.Na sklo Magic Card Trick Balance

Úžasné bez karty vyvažovanie kúsok. Kreditné si starostlivo pestovanými zmysly s magicky vyváženie pohár vody na hracej karty.

Účinok : . hracia karta je preukázané, že diváka a je umiestnený vo zvislej polohe na stole, s krátkym hrany karty smerom nahor 
je potom pokračovať do rovnováhy pohár vody NA KONIEC !preukazu. Pozrite sa na video nižšie k prezeraniu výkon a dozvedieť sa tajomstvo tejto chladnej súvahe magické karty trik.

 

ou potrebovať: balíček kariet, papier lepidlom alebo obojstrannou lepiacou páskou.

Ako sa to robí : Pripravte si gimmicked karty takto.

Lepidlo druhá karta na zadnej strane predného karty, uistite sa, že vám len lepidlo alebo držať polovicu karta (pozdĺžne) dohromady. To by malo umožniť, aby jeden pozdĺžny okraj druhej karty sa zdvihne tvoriť "T" tvar v prípade potreby a podporiť skla.

Tipy slovami: Naučte sa tento trik s plastovým poháre alebo poháre, kým môžete vykonávať ju s istotou a vedieť, akú veľkú váhu, môžu byť karty drží pri prenose vyváženie hmotnosti skla k tomu.


Môžete posilniť gimmicked karty zlepením dvoch kariet úplne spolu a potom polovica lepenie tretiu kartu k zadnej z nich, bude to dávať trik trochu väčšiu tuhosť,

Kartové trik topenia karta ilúzie

Kartové trik kúzla Ak hracia karta objavia viditeľne taveniny cez inú kartu.Naučte The Secret tu

To je naozaj dobrá ulice kúzlo karty trik, kedy je karta vidieť, viditeľne topiť cez ďalšie karty. Táto ilúzia sa vykonáva priamo pod nos svoje publikum, ktoré je ešte presvedčivejší. To je krása úzke do mágie. Ako na video na tejto stránke ukazuje trik byť vykonávaný potom dáva vysvetlenie, ako sa to robí čarodejnícky trik.

  Tam je malá príprava vyžaduje pred vykonaním karty ilúziu, ale investoval čas je odmenený reakcií, že trik väčšinou dostane.Pamätajte si, že aj keď karta trik vyzerá rozumne jednoduché hrať, bude trochu praxe vždy pomôže dodať väčší výkon leštený.

Nájdete tu mnoho ďalších karty a kúzla na týchto stránkach s rôznym stupňom obtiažnosti.

 
 

 


Archív

Kalendár
<< apríl / 2020 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 53988
Mesiac: 250
Deň: 6